Nábor

Milí priaznivci športu, zdravého pohybu a zdravého životného štýlu, je tu nový školský rok - nová sezóna a vy sa rozhodujete, kam prihlásite svoje dieťa v tomto školskom roku na aké aktivity, aby mimoškolský čas detí bol využitý zmysluplne a zdravo. Aj z tohto dôvodu sa ozývame - náš Klub, ktorý sa venuje deťom, ktoré majú záujem športovať  a vyvíjať svoj prirodzený pohybová talent.

Náš Klub ŠŠK TYDAM KOŠICE sa venuje výchove a vzdelávaniu detí prostredníctvom športu konkrétne, basketbalu dievčat. Príďte medzi nás, ponúkame zdravé využitie mimoškolských aktivít, veľa kamarátok, dobrej nálady a veľa smiechu.

Čakáme Vás, ŠŠK TYDAM KOŠICE 

Dotazník pre rodičov

V prípade, že máte záujem prihlásiť vašu dcéru do nášho klubu, vyplňte prosím tento dotazník...

Hráčka

Otec

Matka

© TYDAM Košice 2021-2022. --- Všetky práva vyhradené ! --- Vytvoril: Href s.r.o.