Kedy a kde

Na tejto stránke môžte nájsť informácie o mieste a čase konania jednotlivých tréningových družstiev. Pod časovým rozvrhom nájdete aj zaradenie hráčok do jedotlivých tréningových skupín. Na tejto mape môžte nájsť miesta konania tréningov. Prehľadný zoznam tréningov je možno nájsť aj v našom TeamUp kalendári.

Tréningy družstiev

1. liga Ženy

Tréner: Andrej Harčarik

Deň Kde Čas
PO  T5 Medická - Posilňovňa 20:00 - 21:00
UT   -   -
ST T3,4 Medická  17.30 - 19.00

ŠT

 T5 Medická 17.00 - 18.30
PI  T5 Medická  17.00 - 18.30

 

1. liga Juniori U19

Tréner: Ondrej Vilner   Asistent: Andrej Harčarik

Deň Kde Čas
PO ZŠ Starozagorská 15:45 - 17:15
UT ZŠ Starozagorská 15:45 - 17:15
ST ZŠ Starozagorská 15:45 - 17:15

ŠT

ZŠ Starozagorská 15:45 - 17:15
PI  T5 Medická 18:30 - 20:00

 

Mladšie žiačky

Tréner: Martin Sabol    Asistent: Andrej Harčarik

Deň Kde Čas
PO Gym. Alejová 16:00 - 17:30
UT Medická T3-4 17:00 - 18:30
ST Gym. Alejová 16:00 - 17:30

ŠT

Gym. Alejová 17:15 - 18:45
PI Medická T5 17:00 - 18:30

 

Hráčky:

Priezvisko a meno Ročník
Bejdová Romana 2009
Brečková Alexandra 2008
Chripáková Viktória 2010
Drančáková Tamara 2009
Fürjes Ema 2010
Kroková Lea 2012
Kroková Karla 2009
Pisarčíková Anita 2011
Szövényi Emma 2010
Šaková Tereza 2010
Žigrayová Nela 2010

Mini žiačky

Tréner: Martin Sabol    Asistent: Andrej Harčarik  

Deň Kde Čas
PO ----- -----
UT Medická T3-4 17:00 - 18:30
ST Medická T3-4 17:30 - 19:00

ŠT

Gym. Alejová 16:00 - 17:15
PI Medická T5 15:30 - 17:00

 

Hráčky:

Priezvisko a meno Ročník
Bodnárová Karin 2013
Ďaďovská Nina 2011
De Clercq Sofia 2012
Dlugošová Adela 2014
Ferencová Natália 2014
Habiňáková Tereza 2012
Horňáková Soňa 2011
Hudáková Ema 2012
Jarčušková Emma 2014
Kollarčíková Kristína 2011
Kyseľová Miriam 2014
Lovaszová Zarka 2013
Magic Olívia 2012
Matoňaková Kristína 2011
Pamulová Nela 2014
Pechová Ester 2013
Semeniaková Daria 2013
Schneiderová Paulína 2014
Sykorová Daniela 2014
Tančáková Mia 2014
Tomaškovičová Ema 2013
Tomová Katarína 2012
Vargošková Terézia 2012
Vattaiová Nelly 2013
Zamrijová Adina 2014
Závodská Juliana 2015

Mikro žiačky - Jazero

Tréner:  Jaroslav Škapinec

Deň Kde Čas
PO Gym. Park Mlád. 17:00 - 18:30
UT ZŠ Jenisejská 16:00 - 17:30
ST Gym. Park Mlád. 17:00 - 18:30

ŠT

ZŠ Jenisejská 16:00 - 17:30
PI Gym. Alejová 16:00 - 18:00

 

© TYDAM Košice 2021-2022. --- Všetky práva vyhradené ! --- Vytvoril: Href s.r.o.